Liczba wizyt

liczba odwiedzin: 459921

Naszym priorytetem jest szczęście dziecka. Od momentu przekroczenia progu Przedszkola mały człowiek jest dla nas najważniejszy i tutaj dla niego tworzymy magiczne miejsce, w którym będzie mógł realizować swoje marzenia.

W realizacji marzeń pomagamy działając z pasją, czego wynikiem jest widok radosnych dzieci, który sprawia że spełniamy ważną misję – współdziałamy w wychowaniu.

Najważniejsze dla nas jest, aby nasze dzieci były radosne, szczęśliwe i twórcze, gdyż tylko wtedy wyrosną z nich szczęśliwi i kreatywni dorośli.

PODZIĘKOWANIE

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Przyjaciołom Przedszkola za przekazanie 1% podatku od dochodu za 2016r. dla naszej Placówki.

Uzyskana kwota  561 zł została wykorzystana na zakup pomocy dydaktycznych dla dzieci.