• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY II, III, IV, V, VI

• W najbliższym czasie w naszym przedszkolu odbędzie się dla dzieci szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej – czas trwania 1h dla każdej grupy.

21.03.2024r - grupa II i IV

04.04.2024r - grupa III, V i VI

Szczegóły na ogłoszeniu w przedszkolu.

• OGŁOSZENIE

• W dniu 20.03.2024 w naszym przedszkolu odbędzie się audycja muzyczna prowadzona przez Szkołę Muzyczną Yamaha.

Szczegóły na ogłoszeniu w przedszkolu.

• PROŚBA 1,5% PODATKU

• DRODZY RODZICE, PRZYJACIELE NASZEGO PRZEDSZKOLA!!!

Posiadamy status organizacji „Pożytku publicznego” będąc członkiem Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie, ul. Rejtana 30,  35 – 310 Rzeszów

Zwracamy się z serdeczną prośbą o przeznaczenie 1,5% podatku (po odliczeniach) na rzecz naszego Przedszkola.

Numer KRS  0000145905    WAŻNE - należy zaznaczyć dla PP-12

Prosimy o przekazanie naszej prośby rodzinie, znajomym, przyjaciołom. Będziemy wdzięczni za każdą kwotę.
            W opisie proszę podać  - na cele Przedszkola.

Uzyskane corocznie kwoty w całości przeznaczamy na zakup zabawek i pomocy dla dzieci.

Z góry serdecznie dziękujemy!!!

• OGŁOSZENIE

• W piątek 22.03.2024 r. w grupie V o godz. 12.30 odbędą się zajęcia edukacyjne na temat profilaktyki zdrowia oraz zasad prawidłowego odżywiania:

,,ZDROWIE – TWÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL’’

W ramach spotkania:
            - pogadanka o tym co jest ważne dla zdrowia
            ( odpowiednie żywienie, ruch, higiena, sen, bilanse
            u lekarza);
            - wspólne budowanie piramidy żywienia i tworzenie zdrowego talerza;
            - materiały informacyjne dla rodziców
            i wychowawców.

Warsztaty poprowadzi psychodietetyk.

Zajęcia pod patronatem
            Narodowego Funduszu Zdrowia
            (Podkarpacki Oddział Wojewódzki w Rzeszowie)

Zajęcia odbędą się również w grupie IV i VI w innym terminie.

• GRUPA V

• W czwartek 07.03.2024r. z okazji ,,Dnia Kobiet’’ nasza grupa będzie brać udział w występie artystycznym (m. in. ,,Spóźniony Słowik’’)
            w Domu Pomocy Społecznej na ul. Łabędziej.

Prosimy, aby w tym dniu dziewczynki miały założone białe, cienkie rajstopki.

• GRUPA V

• W DNIU 19.03.2024R. WE WTOREK
            O GODZ. 15.30  ODBĘDĄ SIĘ ZAJĘCIA OTWARTE
            PT. ,,PISANKI, PISANKI, JAJKA MALOWANE…’’

ZAPRASZAMY RODZICÓW RAZEM
            Z DZIEĆMI

• RODZICE DZIECI Z GRUPY V

• 22.04.2024 r. (poniedziałek) nasza grupa będzie brać udział w VII Międzyprzedszkolnym Przeglądzie Teatrzyków Dziecięcych
            ,,PRZEDSZKOLNA MASKARADA’’ w teatrze ,,MASKA’’.
            Organizatorem przeglądu
            jest Przedszkole Publiczne Nr 2.

Dzieci zaprezentują przedstawienie
            pt. ,,Spóźniony Słowik” na podstawie wiersza Juliana Tuwima.

Koszt wyjazdu i dokładniejsze informacje będą podane w późniejszym terminie.

• KONTYNUACJA UCZĘSZCZANIA DO PRZEDSZKOLA!!!

• Drodzy Rodzice,

Karty kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola  w roku szkolnym 2024/2025 należy składać u nauczycieli grup w dniach:

Od 12.02.2024 r. (od godz. 8.00) do 21.02.2024 r. (do godz.15.00)

Proszę o czytelne i dokładne wypełnienie kart oraz podpisanie  w wyznaczonych miejscach. Karty można wydrukować z naszej strony internetowej lub pobrać od nauczycieli grup.

Termin dostarczenia kart jest nieprzekraczalny  z uwagi na system elektronicznego naboru.

W przypadku rezygnacji z uczęszczania dziecka w nowym roku szkolnym proszę powiadomić nauczycieli lub dyrektora.

Jednocześnie informuję, że wnioski o przyjęcie do szkoły podstawowej (rocznik 2017) należy składać w wybranej szkole od 26.02.2024 r. do 8.03.2024 r. (nabór elektroniczny).

Karta_kontynuacji_(wzor_2024).pdf

• INFORMACJA

• Informujemy, że z przyczyn niezależnych od nas audycja muzyczna Filharmonii Podkarpackiej została w poniedziałek - 22.01.24 odwołana. Wpłacone pieniądze zostaną przesunięte na kolejne spotkanie.

• INFORMACJA!

• Drodzy Rodzice!

W dniu 17.01.2024r gościliśmy Polskie Radio Rzeszów.

Dzieci z grupy V i VI udzieliły wywiadu związanego z Dniem Babci i Dziadka, natomiast dzieci z grupy III zaprezentowały z tej okazji program artystyczny. Wywiadu udzielali też Babcie i Dziadkowie.

Nagrany materiał prezentowany będzie w Audycji "Zamkolandia" w dniu 21.01.2024r (niedziela) od godziny 10.00 - 11.00. Zapraszamy do wysłuchania Audycji.

Poniżej znajdą Państwo link do fotorelacji.

Zapraszamy do obejrzenia i wysłuchania.

W Zamkolandii świętowaliśmy Dzień Babci i Dziadka (radio.rzeszow.pl)

• PODZIĘKOWANIE

• Składamy serdeczne podziękowania wszystkim Państwu - Rodzicom i Darczyńcom za przekazanie 1,5% odpisu z podatku za 2022 r. na rzecz naszego Przedszkola - 1819 zł. Dziękujemy za wsparcie i życzliwość  jakim nas Państwo obdarzyli.
            Środki uzyskane z wpłat przeznaczymy na cele statutowe - zakup strojów sportowych z logo przedszkola dla dzieci.

Raz jeszcze dziękując mamy nadzieję, że będziemy mogli liczyć na Państwa przychylność również w kolejnych latach.

• INFORMACJA!

• Miło nam poinformować, że w dniu dzisiejszym podczas uroczystości w Urzędzie Wojewódzkim Pani Dyrektor Renata Smyczyńska otrzymała Medal Komisji Edukacji Narodowej przyznany  przez Ministra Edukacji i Nauki oraz Nagrodę Podkarpackiego Kuratora Oświaty. Nagrody są wyróżnieniem dla całej  Społeczności Przedszkola Publicznego Nr 12 w Rzeszowie.