• ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Gdy łamiemy się opłatkiem przy żłóbku betlejemskim, gdy z radością w oczach składamy sobie życzenia, wtedy otwierają się nasze serca i lepiej rozumiemy, że droga do szczęścia - to droga przez dobroć i miłość.

Zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt życzy dyrekcja, grono pedagogiczne i pracownicy.

PUNKT KONSULTACYJNY

Pani psycholog z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Nr 2 w Rzeszowie będzie przyjmować
    w dniu 14.12.2017r.(czwartek) w godz. od 14.30 do 16.30.

Zainteresowanich Rodziców prosimy o zapisywanie się na określoną godzinę u pań w grupach.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY IV

Serdecznie zapraszamy rodzica (-ów) wraz z dzieckiem na zajęcia warsztatowe pt. „W świątecznym nastroju”

w dniu 14 grudnia (czwartek) 2017 r. o godz.15.30

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY III i IV

Grupa III i IV planuje wyjazd do Teatru Maska w dniu 11 grudnia 2017r. (poniedziałek) na 50–te urodziny  Reksia. W planie imprezy jest: widowisko muzyczno – teatralne, zwiedzanie wystawy jubileuszowej i degustacja tortu.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY II

Serdecznie zapraszamy rodziców wraz z dzieckiem na zajęcia warsztatowe
    pt. „Nadchodzą święta”
    w dniu 13 (środa) grudnia 2017r. o godz. 15.30.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY III

Serdecznie zapraszamy rodzica (rodziców) z dzieckiem na warsztaty rodzinne do sali grupy III, pt. „W świątecznym klimacie”
    w dniu 13 (środa) grudnia 2017r. o godz. 15.30.

Gwarantujemy mile spędzony czas ze swoim dzieckiem i jego kolegami z grupy.

• WIZYTA MIKOŁAJA

ŚWIĘTY MIKOŁAJ odwiedzi nasze  przedszkole 1.12.2017r. (piątek) o godz. 12.00.

Chętni Rodzice mogą zakupić zdjęcia z Mikołajem  - szczegóły u nauczycielek poszczególnych grup lub na ogłoszeniu w przedszkolu.

• OGŁOSZENIE

28.11. 2017r. (wtorek) o godz.11.45 odbędzie się w naszym przedszkolu przedstawienie teatralne pt. "Król zwierząt" w wykonaniu teatru "Urwis".

Szczegoły na ogłoszeniu w przedszkolu.

• OGŁOSZENIE

24.11.2017r. w piątek w naszym przedszkolu odbędzie się  ,,Międzynarodowy Dzień Pluszowego Misia”.
     Prosimy przynieść ulubione maskotki.

• OGŁOSZENIE

We wtorek 21.11.2017r. o godz. 12.25 odbędzie się audycja muzyczna pt. ,,Marszowym krokiem’’ w wykonaniu muzyków z ,,Filharmonii Podkarpackiej’’.

• OGŁOSZENIE DLA RODZICÓW DZIECI Z GR. V i VI

17.11.2017r. (piątek) dzieci z grup V i VI wyjeżdzają do WDK na spektakl teatralny

pt. "Kogiel i Mogiel ratują las" (Teatr Quadro).

• OGŁOSZENIE

29.11.2017r. (w środę) w godz. 13.30 - 14.00 w naszym przedszkolu odbędzie się audycja muzyczna w wykonaniu muzyków ze Szkoły Muzycznej ,,YAMAHA’’.

Szczegóły na ogłoszeniu wprzedszkolu.

• DRODZY RODZICE

W poniedziałek 20.11.2017r. w naszym przedszkolu odbędzie się happening – uchwalenie ,,Konwencji Praw Dziecka’’.

• DRODZY RODZICE

W piątek 10.11.2017r. po śniadaniu odbędzie się w naszym przedszkolu uroczystość z okazji ,,Święta Niepodległości’’.
    Prosimy w tym dniu ubrać dzieci odświętnie.

• ZAPRASZAMY RODZICÓW Z GRUPY I

Dzieci z grupy I

zapraszają rodziców na uroczystość

PASOWANIA NA PRZEDSZKOLAKA

która odbędzie się

7 listopada 2017
    o godz. 1530  w naszej sali.

• OGŁOSZENIE

W naszym przedszkolu 6.11.2017r. (poniedziałek) odbędzie się pokaz ,,CHEMICZNE ZABAWY’’ – dla dzieci w wieku 3 – 6 lat.
    Dzieci:
    - poznają zawód chemika;
    - będą brać udział w doświadczeniach chemicznych;
    - otrzymają dyplom Małego Chemika.
    Grupa I i II: 20 minut,
    Grupa III, IV, V i VI: 30 minut.

• OGŁOSZENIE

W ŚRODĘ 25.10.2017R. W NASZYM PRZEDSZKOLU ODBĘDZIE SIĘ  ,,DZIEŃ MARCHEWKI’’.
    W MIARĘ MOŻLIWOŚCI PROSIMY UBRAĆ DZIECI NA KOLOR POMARAŃCZOWY.

• ZAPROSZENIE !

Serdecznie zapraszamy rodziców wszystkich grup do udziału w przeglądzie fotograficznym pt. „Moje najciekawsze zdjęcie ukazujące piękno przyrody”.

Prosimy o fotografie wywołane metodą tradycyjną lub zdjęcia wydrukowane na drukarce komputerowej.

Należy dokonać opisu z tyłu fotografii : imię i nazwisko autora zdjęcia oraz tytuł zdjęcia.

Termin dostarczenia fotografii: od 02.10 do 13.10.2017 r. nauczycielkom  swoich grup.

Wystawa w naszym przedszkolu będzie trwać w dniach: od 23.10 do 27.10.2017 r.

• INFORMACJA DLA RODZICÓW DZIECI Z GRUPY III i IV

W dniu 06 października 2017 r. (piątek) zaplanowana jest wycieczka do Jednostki Wojskowej – 21 batalionu logistycznego przy ul. Langiewicza 4 w Rzeszowie. Wyjazd o godz.10.30, powrót ok. 13.30. W programie wycieczki, m.in. zwiedzanie terenu jednostki, pokaz wojskowych pojazdów, spotkanie z żołnierzami, itp.
    W razie deszczu wycieczka zostanie odwołana.
    Szczegóły na ogłoszeniu w przedszkolu lub nauczycielek grup.

Drodzy Rodzice

zachęcamy Was do skorzystania z Punktu Konsultacyjnego z udziałem psychologa z Poradni Psychologiczno -Pedagogicznej, w dn. 12.10 2017r. (czwartek) w godz. od 14.30  do 16.30.  Zapisy u nauczycielek.