• DNI I GODZINY DOSTĘPNOŚCI PANI DYREKTOR, NAUCZYCIELI I PANI PEDAGOG SPECJALNEJ           

        (Prosimy o sprawdzanie godzin pracy nauczyciela) 

         L p.

        Imię i nazwisko

        Dzień

        Godzina

        1.

        Dyrektor mgr Renata Smyczyńska

        Poniedziałek

        Środa

        15.30 – 16.00

        8.00 – 8.30

        2.

        mgr Angelika Rumak

        Wtorek

        11.30 – 12.30

        lub 16.00 – 17.00 (w zależności od zmiany pracy nauczyciela)

        3.

        mgr Sylwia Skoczylas

        Wtorek

        14.00 – 15.00

        lub 16.00 – 17.00

        4.

        mgr Edyta Graboś

        Poniedziałek

         

        12.00 – 13.00

        lub 11.00 – 12.00  (w zależności od zmiany pracy nauczyciela)

        5.

        mgr Izabela Pałęcka

        Poniedziałek

         

        12.00 – 13.00

        lub 11.00 – 12.00  (w zależności od zmiany pracy nauczyciela)

        6.

        mgr Anetta Bester

        Piątek

        7.00 – 8.00

        7.

        mgr Agata Hetman

        Czwartek

        7.30 – 8.00 i 11.00 – 11.30 lub 12.00 – 13.00 (w zależności od zmiany pracy nauczyciela)

        8.

        mgr Magdalena Zielińska

        Środa
        Czwartek

         

        10.00 – 11.00
        lub 13.00 - 14.00 
        (w zależności od zmiany pracy nauczyciela)

        9.

        mgr Magdalena Pająk

        Wtorek

        12.00 – 13.00

        10.

        mgr Joanna Leśniak

        Poniedziałek

        11.30 – 12.30

        11.

        mgr Renata Ceroń

        Wtorek

        Czwartek

        16.30 – 17.00

        16.30 – 17.00

        12.

        mgr Agata Frankiewicz

        Poniedziałek

        Środa

        16.30 – 17.00

        16.30 – 17.00

        13.

        mgr Anna Słapczyńska-Nowak

        Wtorek

        9.00 – 9.30

         

         

         

         

    • Kontakt

      • Przedszkole Publiczne Nr 12 w Rzeszowie
      • sekretariat@pp12.resman.pl
      • 17 7483275 - Dyrekcja 17 7483276 - Księgowość 17 7483271 - Intendent Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /PP12_Rzeszow/SkrytkaESP
      • ul. Kopaczewskiego 1 35-222 Rzeszów Poland
      • IOD Artur Bubicz- e-mail: iod4@erzeszow.pl
      • Grupa I Angelika Rumak - arumak@pp12.resman.pl Sylwia Skoczylas -sskoczylas@pp12.resman.pl
      • Grupa II Izabela Pałęcka - ipalecka@pp12.resman.pl Edyta Graboś – egrabos@pp12.resman.pl
      • Grupa III Anetta Bester – abester@pp12.resman.pl Agata Hetman – ahetman@pp12.resman.pl
      • Grupa IV Agata Hetman – ahetman@pp12.resman.pl Magdalena Zielińska – mzielinska@pp12.resman.pl
      • Grupa V Magdalena Pająk – mpajak@pp12.resman.pl Joanna Leśniak - jlesniak@pp12.resman.pl
      • Grupa VI Renata Ceroń – rceron@pp12.resman.pl Agata Frankiewicz - afrankiewicz@pp12.resman.pl
      • Intendent: 7.30 - 14.30
      • poniedziałek 15.30-16.00 środa 8.00-9.30
      • Anna Słapczyńska-Nowak - aslapczynskanowak@pp12.resman.pl
      • Aleksandra Sopel - asopel@pp12.resman.pl