• Opłata za pobyt i wyżywienie

• Opłaty za pobyt i wyżywienie dziecka prosimy wpłacać obowiązkowo do 10 każdego miesiąca według naliczeń w systemie E-Dziecko   https://edziecko.dipolpolska.pl/  .

Dostęp dla rodziców nowych dzieci: login - numer karty rejestracyjnej; hasło - imię dziecka.

na poniższe konto:

31 1020 4391 0000 6402 0187 6440

Tytułem przelewu wpisujemy: Imię i nazwisko dziecka, grupa, opłata za pobyt i wyżywienie.

Informację o wysokości opłaty można również uzyskać u Pana  Intendenta ( tel. 17 748 32 71) lub u pań pełniących dyżur na holu przedszkola.

Uwaga!!! Zaległości  w opłatach (po 10 każdego miesiąca) poddawane będą windykacji komorniczej.

Stawka żywieniowa wynosi 7,00 zł dziennie.

Ewidencja pobytu dzieci odbywa się za pomocą kart zbliżeniowych. "Odbijanie" kart w chwili przyjścia i odbioru dziecka jest obowiązkowe.  System rozliczeń - E-Dziecko firmy ISOCOM.

Zgodnie ze Statutem Przedszkola zaleganie z opłatą skutkuje brakiem możliwości uczęszczania dziecka do Przedszkola do czasu uregulowania należności.

Nieobecność dziecka prosimy zgłaszać w dniu poprzedzającym lub rano do godziny 8.30 na adres email: intendent@pp12.resman.pl

Dzieci 6 letnie (urodzone w 2016 r.) realizujące roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne pokrywają jedynie koszty wyżywienia. Bez konieczności składania wniosku w Urzędzie Miasta Rzeszowa.

uchwala_PP_oplaty-2018.pdf

Dotyczy zwolnienia z opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu

Zgodnie z aktualnym orzecznictwem i interpretacjami przepisów o finansowaniu zadań oświatowych – zwolnienie rodzica/opiekuna prawnego z opłaty za pobyt dziecka w przedszkolu w sytuacjach wskazanych w Uchwale Rady Miasta, powinno następować w drodze decyzji administracyjnej wydanej przez organ prowadzący (Prezydenta Miasta Rzeszowa).

W przypadku gdy do przedszkola lub innej prowadzonej przez Gminę Miasto Rzeszów formy opieki nad dzieckiem do lat 3 uczęszcza z tej samej rodziny więcej niż dwoje dzieci, trzecie i kolejne zwalnia się z opłaty za pobyt. Zwalnia się z opłaty za pobyt dziecko posiadające orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego wydane przez publiczną poradnię psychologiczno-pedagogiczną. Szczegóły w Uchwale powyżej.

Rodzice/ opiekunowie, którzy z takiego zwolnienia korzystali do tej pory lub będzie im przysługiwało od 1 września br. oraz rodzice dzieci nowo przyjętych, których z wymienionych we wniosku powodów mogą uzyskać zwolnienie z opłat proszeni są o złożenie stosownego Wniosku (w załączeniu) w sekretariacie Urzędu Miasta  Rzeszowa - Wydziału Edukacji.- Pl. Ofiar Getta 7.