• Zajęcia dodatkowe

• W naszym Przedszkolu stwarzamy dzieciom warunki i przestrzeń do podejmowania różnorodnych aktywności, zachęcamy i motywujemy do angażowania się dzieci.

Dzięki realizacji INNOWACJI PEDAGOGICZNYCH : ,,Zdrowy rok", "Dziecko widzem i aktorem", "Muzyka bliska dziecku" oraz   inspirujemy i stymulujemy dzieci do ciekawości świata, chęci poznawania "Małej Ojczyzny", twórczego wyrażania się w tańcu, śpiewie, sztuce rozwijając aktywność taneczną, ruchową, muzyczną i teatralną.

Realizujemy różnorodne projekty edukacyjne, min. projekty organizowane przez UNICEF, "Zdrowy i bezpieczny przedszkolak", "Akademia zdrowego przedszkolaka".

Oferujemy zajęcia dodatkowe, m.in.  tj.:

- zajęcia rytmiczno-ruchowe,
          - język angielski,
          - zajęcia z kodowania z robotem Photon oraz matami do kodowania,

- gry edukacyjne z wykorzystaniem tablicy interaktywnej,
          - gry i zabawy sportowe

- "Aktywny Przedszkolak" - ćwiczenia i zabawy ruchowe

- naturalna nauka języka angielskiego w codziennych sytuacjach "Międzynarodowy Program dwujęzyczność w przedszkolu"

- logopedia

- zajęcia terapeutyczne

- zajęcia rozwijające kreatywne myślenie