Kadra

Kadrę pedagogiczną stanowią nauczyciele z wysokimi kwalifikacjami pedagogicznymi. Posiadaja oni  w większości wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym w zakresie edukacji przedszkolnej. Większość nauczycieli osiągnęłą najwyższy stopień awansu zawodowego: nauczyciela dyplomowanego. Pozostali nauczyciele są w trakcie zdobywania kolejnych stopni.

Nauczyciele dbając o jakość edukacji stale podnoszą swoje umiejętności zawodowe uczestnicząc w kursach i warsztatach doskonalących oraz zdobywając dodatkowe kwalifikacje poprzez studia podyplomowe.

DYREKTOR PRZEDSZKOLA:
mgr Renata Smyczyńska