• INFORMACJA

• W dniu 29 sierpnia 2022 r. (poniedziałek) w godz. 14.30-16.00 zapraszamy na zajęcia adaptacyjne dla dzieci 3 letnich przyjętych od nowego roku szkolnego.

Podczas spotkania prosimy o zamówienie kart zbliżeniowych u Pana Intendenta (jedna karta 17zł. – płatne gotówką) do rejestracji pobytu dziecka. Dalsze szczegóły podczas spotkania. Prosimy o przybycie jednego rodzica z dzieckiem.

Rodziców dzieci starszych również prosimy o zamówienie i opłatę kart.

W w/w terminie mogą Państwo przybyć z dzieckiem, by zapoznało się  z przedszkolem.

Karty można również zamówić poprzez email: intendent@pp12.resman.pl podając imię i nazwisko dziecka oraz ilość kart. Po zamówieniu prosimy o jak najszybsze uregulowanie płatności.

Informacje oraz dokumenty do wydruku  na nowy rok szkolny znajdują się w zakładce Dla Rodziców.

O terminie spotkań organizacyjnych dla wszystkich rodziców poinformujemy wkrótce.