• Podziękowanie

          • Drodzy Rodzice, Przyjaciele naszego Przedszkola!

            Serdecznie dziękujemy za przekazanie 1% podatku dla naszego Przedszkola. W bieżącym roku pozyskaliśmy kwotę 1 096zł.

            Za ofiarność jeszcze raz bardzo dziękujemy. 
            O wydatkowaniu pieniędzy poinformujemy Państwa w najbliższym czasie.

            Liczymy na dalszą współpracę.

      • Kontakt

        • Przedszkole Publiczne Nr 12 w Rzeszowie
        • sekretariat@pp12.resman.pl
        • 17 7483275 - Dyrekcja 17 7483276 - Księgowość 17 7483271 - Intendent Elektroniczna Skrzynka Podawcza: /PP12_Rzeszow/SkrytkaESP
        • ul. Kopaczewskiego 1 35-222 Rzeszów Poland
        • IOD Artur Bubicz- e-mail: iod4@erzeszow.pl
        • Grupa I Angelika Rumak - arumak@pp12.resman.pl Sylwia Skoczylas -sskoczylas@pp12.resman.pl
        • Grupa II Izabela Pałęcka - ipalecka@pp12.resman.pl Edyta Graboś – egrabos@pp12.resman.pl
        • Grupa III Anetta Bester – abester@pp12.resman.pl Agata Hetman – ahetman@pp12.resman.pl
        • Grupa IV Agata Hetman – ahetman@pp12.resman.pl Magdalena Zielińska – mzielinska@pp12.resman.pl
        • Grupa V Magdalena Pająk – mpajak@pp12.resman.pl Joanna Leśniak - jlesniak@pp12.resman.pl
        • Grupa VI Renata Ceroń – rceron@pp12.resman.pl Agata Frankiewicz - afrankiewicz@pp12.resman.pl
        • Intendent: 7.30 - 14.30
        • poniedziałek 15.30-16.00 środa 8.00-9.30
        • Anna Słapczyńska-Nowak - aslapczynskanowak@pp12.resman.pl
        • Aleksandra Sopel - asopel@pp12.resman.pl