17 czerwca 2026 roku o godzinie 16:00 dzieci z Grupy V i VI wraz z tatusiami, miały wyjątkowe zajęcia sportowe z piłką nożną, prowadzone przez trenerów Akademii Piłkarskiej KS Przybyszówka – Wojciecha Paśko i Michała Chmiela.
Wydarzenie zostało zorganizowane w ramach działań integracyjno-społecznych przedszkola pod hasłem „Czas z tatą – gramy w jednej drużynie” z okazji zbliżającego się Dnia Ojca, obchodzonego 23 czerwca.
Podczas spotkania na uczestników czekało wiele sportowych atrakcji – gry i zabawy z piłką, emocjonujące konkurencje oraz wspólna rywalizacja dzieci i ich tatusiów. Choć nie brakowało sportowych emocji, przez cały czas panowała przyjazna atmosfera, wzajemny szacunek i zasady fair play.
Na zakończenie, dzięki współpracy z organizatorami, wszyscy uczestnicy zostali poczęstowani pysznymi, lodami firmy Koral , które w upalne popołudnie sprawiły dzieciom i rodzicom ogromną radość. Spotkanie przebiegło w serdecznej, pełnej uśmiechu atmosferze i było doskonałą okazją do wspólnego spędzenia czasu oraz budowania rodzinnych więzi poprzez sport. Wyderzenie to zostało opisane w mediach - Nowiny24, Facebook (Edukacja w Rzeszowie) oraz w "Rzeszów nasze miasto". Poniżej znajdą Państwo linki do relacji z wydarzenia. Zapraszamy do obejrzenia.




