• INFORMACJA

W związku z zagrożeniem koronawirusem wszelkie wyjazdy dzieci zostały odwołane.

• Informacja

Nasze Przedszkole bierze udział w projekcie MINI Olimpiada
    Przedszkolaków organizowanym przez Fundację FRUMIS

W ramach akcji Fundacja doposaży Przedszkola biorące udział w projekcie
    w sprzęt sportowy dla przedszkoli.
    Szczegóły:

• Drodzy Rodzice!!!

Ponownie prosimy o głosowanie na pracę plastyczną z naszego Przedszkola. Głosować mogą uczestnicy programu Rossnę! Junior czyli osoby, które należą do klubu Rossmann. Oczywiście, jeżeli są Rodzice chętni do głosowania a nie są członkami klubu Rossmann, mogą w każdej chwili przystąpić do programu rejestrując się. Codziennie można oddać jeden głos. Wystarczy wejść na stronę internetową : www.rossmann.pl/czysciochowo

Dziękujemy!!!

• 1% podatku

Dyrektor Przedszkola Publicznego Nr 12 w Rzeszowie zwraca się z uprzejmą prośbą o przekazanie 1 % podatku na rzecz Naszego Przedszkola.

Jeżeli chcesz wesprzeć naszą działalność skierowaną do dzieci i pomóc w rozwoju placówki, przekaż

1% z ogólnej kwoty podatku

(po odliczeniach)

na konto Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości”

35-310 Rzeszów, ul. Rejtana 30,

z dopiskiem PP-12.

Numer KRS 0000145905

Proszę przekazać tę prośbę rodzinie, znajomym, osobom zaprzyjaźnionym. Serdecznie dziękujemy!!!

• Instagram - przedszkoleodkuchni

Zapraszamy na nasz instagram - przedszkoleodkuchni. Znajdą tam Państwo nasze zdrowe i kolorowe potrawy.

• 1%

DRODZY  RODZICE !!!  PRZYJACIELE PRZEDSZKOLA !!!

Serdecznie dziękujemy za   przekazanie 1% podatku za 2018 r. na rzecz Naszego Przedszkola.

Kwota 832 zł. została przeznaczona na zakup zabawek dla dzieci (domek z kuchenką).

Od 2015 roku posiadamy status organizacji „Pożytku publicznego” będąc członkiem

Stowarzyszenia „Przedszkola Przyszłości” w Rzeszowie,

ul. Rejtana 30,  35 – 310 Rzeszów

Dziękując zwracamy się z prośbą o przeznaczenie 1% podatku za rok 2019 r.na rzecz naszego Przedszkola.

Numer  KRS  0000145905

WAŻNE - należy zaznaczyć dla PP-12

• AKCJA MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ "SZKOŁA PAMIĘTA"

W dniu 25 października 2019r. dzieci z grupy II, III, IV, V i VI odwiedziły Pomnik Sybiraków i zapaliły znicze. Nasze przedszkole tym działaniem włączyło się w akcję Ministerstwa Edukacji Narodowej „Szkoła pamięta”, której celem jest uwrażliwianie młodych ludzi na potrzebę pielęgnowania pamięci o bohaterach naszej wolności . Dzieci z grupy VI w ramach akcji pisały kartki do Powstańców Warszawskich.

• SZANOWNI RODZICE

Szanowni Rodzice

Nasze przedszkole współpracując z Uniwersytetem Rzeszowskim bierze udział w programie pod hasłem
    „MINI OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA”

Pierwszym etapem będzie przeprowadzenie badań dotyczących prawidłowej postawy ciała oraz sprawności fizycznej dzieci (4, 5 i 6 -letnich). Projekt badawczy wykonywany będzie przez wykwalifikowaną kadrę:

Wydziału Wychowania Fizycznego oraz Wydziału Medycznego.

Przeprowadzane badania są w pełni anonimowe.

Udział w badaniu jest dobrowolny i nieodpłatny.

W każdym momencie można wycofać swoją zgodę, bez żadnych konsekwencji, także w trakcie badania.

SZCZEGÓŁY NA OGŁOSZENIU W PRZEDSZKOLU LUB U WYCHOWAWCÓW GRUP

OGŁOSZENIE

Zbiórka makulatury na budowę studni w Afryce, gdzie ludzie nie mają dostępu do wody pitnej zawsze aktualna.
    Kontener na makulaturę na stałe umieszczony jest przy parafii Podwyższenia Krzyża Świętego przy ul. Krakowskiej 18 za domem katechetycznym przy garażach.